Kadeřnické potřeby Support Q

The Doctor Tar with Ichthyol + Sebo-Stop Complex Shampoo Dermatological – šampon na mastné vlasy s dehtem a ichtyolem, 946 ml

Tento žádaný produkt The Doctor Tar with Ichthyol + Sebo-Stop Complex Shampoo Dermatological - šampon na mastné vlasy s dehtem a ichtyolem, 946 ml od dodavatele se skvělou pověstí Barber Servis jednoduše najdete momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 100 Kč.
The Doctor Tar with Ichthyol + Sebo-Stop Complex Shampoo Dermatological - šampon na mastné vlasy s dehtem a ichtyolem

The Doctor Tar with Ichthyol + Sebo-Stop Complex Shampoo Dermatological Dermatologicky testovaný šampon s obsahem dehtu, ichtyolu a komplexem proti nadměrné tvorbě mazu. Obsahují také extrakt vrbové kůry, dubové kůry a chmele. Hloubkově čistí vlasy, aniž by je vysušoval, účinně odstraňuje přebytečný maz a bojuje proti lupům, normalizuje mazové žlázy, nenarušuje strukturu vlasů a neničí ochrannou vrstvu pokožku hlavy. Ichtyol stimuluje růst vlasů, vyživuje vlasy,Deht redukuje funkci mazových žláz a zároveň je dezinfikuje a zabraňuje zánětům.SEBO komplex zlepšuje cirkulaci krve v pokožce a zlepšuje regeneraci epidermisu. Použití: Na mokré vlasy naneste potřebné množství do dlaní, rovnoměrně rozetřete a vmasírujte na vlasovou pokožku, následně napěňte a vlasy důkladně opláchněte. Upozornění: Tyto šampony s obsahem dehtu mají specifický zápach!