Paul Mitchell Summer Duo Lavender Mint Shampoo a Overnight Moisture Therapy – šampon pro suché vlasy, 300 ml a bezoplachová noční péče, 100 ml

Tento žádaný produkt Paul Mitchell Summer Duo Lavender Mint Shampoo a Overnight Moisture Therapy - šampon pro suché vlasy, 300 ml a bezoplachová noční péče, 100 ml od známé značky Kadeřnický Servis máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 177 Kč.
Paul Mitchell Summer Duo Lavender Mint Shampoo a Overnight Moisture Therapy - šampon pro suché vlasy
1 177 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Paul Mitchell Lavender Mint Moisturizing Shampoo – šampon pro suché vlasy Vydatné ošetřující substance (levandule a máta) nejen, že úžasně voní, ale zároveň dodávají vlhkost a zklidňují napjatou pokožku. Špampón je vyroben a přizpůsoben pro dokonalou hydrataci a uhlazení nepoddajných vlasů. Použití: Naneste přiměřené množství do mokrých vlasů. Jemnými pohyby prstů masírujte a napěňte. Následně důkladně opláchněte. Šampon doporučujeme používat v kombinaci s kondicionérem Lavender Mint. Typ Vlasů: Ideální pro suché a nepoddajné vlasy. Vůně: Zklidňující vůně levandule a máty. Paul Mitchell Levander Mint Overnight Moisture Therapy – neoplachujúca hydratační noční maska na vlasy, 100 ml Noční neoplachujúca hydratační maska na vlasy s levandulovou aroma. Během vašeho spánku obnovuje kvalitu vlasů díky olejů z monoi, pequi a jojoby, poskytují ochranu a hloubkovou výživu. Vaše vlasy zůstanou krásné, zdravé a hydratovné. Použití: Rovnoměrně zapracujte do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů od kořínků ke konečkům. Nechte působit během noci. Ráno upravte podle potřeby, při jemnějších vlasech je doporučené opláchnout proudem vody před úpravou.