Paul Mitchell Original Trio – hydratační šampon, 300ml + kondicionér pro disciplínu vlasů, 300ml + pečující stylingová pěna, 200ml

Oblíbený a akční výrobek Paul Mitchell Original Trio - hydratační šampon, 300ml + kondicionér pro disciplínu vlasů, 300ml + pečující stylingová pěna, 200ml s osvědčenou značkou Kadeřnický Servis dostanete aktuálně na webu za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 314 Kč.
Paul Mitchell Original Trio - hydratační šampon
1 314 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Paul Mitchell Awapuhi Shampoo – hydratační šampon, 300 ml Šampon přizpůsoben na koždodenné mytí všech typů vlasů. Speciální pečující látky a divoký zázvor Awapuhi pomáhá udržovat vlasům vlhkost a zároveň zlepšuje jejich strukturu. Šampon šetrně čistí vlasy a vlasovou pokožku bez namáhání. Odstraňuje nečistoty a dodává vlasům krásný objem a jemný lesk. Paul Mitchell The Detangler Conditioner – kondicionér pro disciplínu vlasů, 300 ml Kondicionér v podobě luxusní starotlivosti pro okamžité rozpletení zamotaných vlasů. Vlasy nejen, že rozplétá, ale zároveň jejich zanechává příjemně hebké, hedvábné a se zdravým leskem. Kondicionér navíc chrání vlasy před slunečním zářením. Směs pečujících látek a havajského zázvoru Awapuhi zabraňuje ztrátě hydratace. Paul Mitchell Sculpting Foam – pečující stylingová pěna, 200 ml Stylingová pěna pro lehkou až střední fixaci pro vlny a účesy delších vlasů. Pěna dodává tvar a objem s krásnou strukturou. Havajský zázvor Awapuhi obsažený v pěně, pomáhá chránit vlasy před ztrátou vlhkosti a zároveň jim dodává přirozený lesk. Ošetřující substance vyhlazují povrch vlasů a působí antistaticky.