Nook Discipline Shampoo, Intensive Mask a Thermal Milk – šampon, intenzivní maska pro disciplínu vlasů, 250 ml a uhlazující mléko, 150 ml + Voluttuosa – lak pro objem vlasů, 500 ml + vzorky

Tento unikátní produkt Nook Discipline Shampoo, Intensive Mask a Thermal Milk - šampon, intenzivní maska pro disciplínu vlasů, 250 ml a uhlazující mléko, 150 ml + Voluttuosa - lak pro objem vlasů, 500 ml + vzorky od společnosti Kadeřnický Servis jde pořídit právě teď v naší nabídce za parádní cenu! Cena od 784 Kč.
Nook Discipline Shampoo
784 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nook Discipline Shampoo Šampon pro krepaté, vzodorovité zároveň oslabené a dehydrované vlasy dodává jim disciplínu, intenzivní hebkost a neodolatelný lesk. Poškozená vlasová vlákna posiluje, hydratuje a dodává jim pružnost, sílu a vitalitu. Plusem může být také jeho jemná ale okouzlující vůně. Vhodné pro všechny typy vlasů. Obsahuje: Biocertifikovaný arganový olejBarbary Fig Oil pH: 5.5 – 6.0 Použití: Naneste přiměřené množství, v rukou rovnoměrně naemulgujte a jemnou masáží můžete začít důkladně čistit pokožku na vodou umytých vlasech. Tím, že šampon naemulgujete nejprve v rukou, zajistíte tak lepší a rovnoměrnější nanášení na vlasovou pokožku, lepší absorbce živin, důkladněji vyčištěná vlasová pokožka.Nook Discipline Intensive MaskKolekce Discipline vašim vlasům nabízí mnoho výhod.Primárně určená pro zlobivé a poškozené vlasy, které potřebují disciplínu a zkrotit. Avšak můžete ji použít pro každý typ vlasu. Nezatěžuje ale intenzivně vyživuje a podílí se na hydrataci poškozených a suchých vlasů (dehydrovaných).Obsahuje aktivní látky jako:oragincký arganový olejopunciový olejdatlový olejTyto aktivní látky vašim vlasům při pravidelném používání a při dodržení doby působení dodají to co jim chybí.pH: 4.5Použití: Naneste do vlhkých vlasů po šamponování. Pro lepší efekt rozčešte masku do vlasů pomockou hřebene nebo detangleru. Tímto dosáhnete rovnoměrného nanesení a funkčnosti produktu. Nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte.Nook Discipline Thermal Milk Uhlazující mléko ve spreji proti krepovatění vlasů má ve svém složení speciální komplex rostlinných látek s přirozenými regeneračními vlastnostmi a termoaktivním působením, které chrání vlasy před mechanickým a tepelným namáháním. Obsahuje aktivní látky: arganový olejveganský komplex aminokyselindatlový olejPH: 1.5 – 2.5 Použití: Nastříkejte do vlhkých vlasů před sušením nebo do suchých jako ochranu před kulmováním a žehlením. Neoplachujte!