Kadeřnické potřeby Support Q

L’Oréal Professionnel Metal Detox Duo – šampon, 300 ml a maska, 250 ml – set pro čištění vlasů od nánosů kovových částic

Zajímavý kus L'Oréal Professionnel Metal Detox Duo - šampon, 300 ml a maska, 250 ml - set pro čištění vlasů od nánosů kovových částic od top značky Kadeřnický Servis pohodlně získáte online v bezva akci! Zrovna teď v akci za 858 Kč.
L'Oréal Professionnel Metal Detox Duo - šampon

L’Oréal Professionel Metal Detox Shampoo Řada Metal Detox je profi zárukou všech služeb barvení – balayage – zesvětlování Technologové zjistili, že během barvení/odbarvování reagují kovy (hlavně měď) s oxidantem, což způsobuje lámání a méně spolehlivý výsledek po barvení. Míra obsahu kovů ve vlasu je u každého odlišná a závisí také na kvalitě vody, avšak i ta nejčistší voda může obsahovat velké množství těchto částic. Odpovědí jsou eroze, ty vznikají ve vodovodních potrubích as každým umytím se tyto kovy usazují uvnitř vlasu. Proto existují čistící šampony. Tato řada produktů snižuje riziko lámání vlasů až o 87% a výsledek během barvení je skvělý bez ovlivnění stupně zesvětlení nebo vývinu pigmentu při barevnosti. Technologie GLICOAMINE je dostatečně malá, ale účinná molekula na to, aby cíleně působila na kovy zevnitř vlasu. Ihned proniká dovnitř vlasu a přilne ke kovu, i když je ve vlasu nerovnoměrně rozpuštěn. Jinak řečeno Glicoamine neutralizuje kov kdekoli na vlasu. Šampon, který pročišťuje vlasy od kovových částic, šetrně odstraňuje nahromaděné kovové částice. Vlasy zůstanou zdravé a lesklé. Použití: Po opláchnutí barvy či zesvětlovače aplikujte na vlhké vlay. Napěňte, emulgujte dokud nevznikne pěna. Následně opláchněte. Maska chrání vlasové vlákno před ukládáním kovových částic, čímž snižuje jeho poréznost. Vlasy jsou intenzivně vyživeny. Použití: Aplikujte rovnoměrně na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Doba působení: 2 až 5 minut. 15 minut pro hloubkovou péči. Důkladně opláchněte.