Kadeřnické potřeby Support Q

L’Oréal Professionnel Curl Expression Cream-in-Mousse 10in1 – multifunkční krémová pěna na kudrnaté a vlnité vlasy, 250 ml

Tento kvalitní a levný produkt L'Oréal Professionnel Curl Expression Cream-in-Mousse 10in1 - multifunkční krémová pěna na kudrnaté a vlnité vlasy, 250 ml od výrobce s dobrým jménem Kadeřnický Servis můžete najít aktuálně na webu se slevou. Výhodně za cenu 405 Kč.
L'Oréal Professionnel Curl Expression Cream-in-Mousse 10in1 - multifunkční krémová pěna na kudrnaté a vlnité vlasy

L’Oréal Professionel Curl Expresion Cream-in-Mousse 10in1 Nová řada Curl Expresion má vědecké složení ze 3 aktivních látek: Glycerin- tato látka má zvlhčující účinky, schopnost hydratovat a vázat na sebe vodu. Vyšší koncentrace (až do 3%) dodává i těm nejsušším vlasovým vláknům hydrataci.Urea H- tato látka je vnímána jako oxidační činidlo, které se nachází také v pokožce a má dvojitý účinek – zadržuje hydrataci a posiluje hydrolipidovou bariéruVýtažek ze semínek ibišku -přírodní zdroj aminokyselin a kvalitních vitamínů. Má skvělé výhody jako hydratace, síla, lesk, jemnost a definování kudrlin. Zajímavost: tento výtažek se používá již od nepaměti v Africe a je nedílnou součástí rituálu krásy. Celkově tato rada poskytuje tedy: 2x více hydratace11x více definiceo 37% rychlejší dobu sušení vlasů48 hodinovou ochranu před krepatěním Tato pěna poskytuje 10 výhod v jednom jediném produktu: hloubkově hydratuje11x definovanější vlasyposiluje vlasové vláknochrání proti vlhkostitermoochrana do 230 stupňůvyhlazuje vlasyjednoduchá aplikacepocit poddajných vlasůchrání před třenímmožnost použití v různých stylingových rutináchsložení bez alkoholu Použití: Do umytých a ručníkem prosušených vlasů vmasírujte do délek vlasů a vysušte fénem.