AKCE: Nook Magic ArganOil Secret Miracle Butter – intenzivní hloubkově vyživující maska, 1000 ml a 250 ml + maska, 250 ml a vzorek, 10 ml

Tento levný produkt AKCE: Nook Magic ArganOil Secret Miracle Butter - intenzivní hloubkově vyživující maska, 1000 ml a 250 ml + maska, 250 ml a vzorek, 10 ml od výrobce se zárukou kvality Kadeřnický Servis máte možnost získat momentálně na našich stránkách výhodně. Výhodně za skvělou cenu 1 360 Kč.
AKCE: Nook Magic ArganOil Secret Miracle Butter - intenzivní hloubkově vyživující maska
1 360 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nook Magic ArganOil Secret Miracle Butter Intenzivní hloubkově vyživující maska je přírůstkem do rodiny MagicArganOil. Jedná se o nadstandardní profesionální péči pro vaše vlasy. Vlasům navrací vitalitu a nezatěžuje je. Dodává suchým vlasům bez lesku zdravý vzhled a chrání je před lámáním. Obsahuje: Bio certifikovaný arganový olej – vlasy chrání, rozjasňuje, posiluje. Je přírodní antioxidant bohatý na vitamín E.Kokosové mléko – obsahuje minerály, bílkoviny, vitamíny C, E, B1, B3, B5 a B6. Chrání vlasy před ztrátou hydratace.Muru Muru máslo z Amazonie Neobsahuje: SLES,SLS, sulfáty, Ni-Cr-Co pH: 3.5 – 4.5 Použití: Aplikujte do délek a konečků ručníkem prosušených vlasů a nechte působit 5-15 minut, následně důkladně opláhněte.