Kadeřnické potřeby Support Q

AKCE: Nook Discipline Shampoo and Conditioner – šampon a kondicionér pro krepaté vlasy, 1000 ml + Discipline Shampoo, 250 ml

Hodně povedený produkt AKCE: Nook Discipline Shampoo and Conditioner - šampon a kondicionér pro krepaté vlasy, 1000 ml + Discipline Shampoo, 250 ml od společnosti se zárukou kvality Kadeřnický Servis jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Nabídka již od 691 Kč.
AKCE: Nook Discipline Shampoo and Conditioner - šampon a kondicionér pro krepaté vlasy
Popis produktu

Nook Discipline Shampoo Šampon pro krepaté, vzodorovité zároveň oslabené a dehydrované vlasy dodává jim disciplínu, intenzivní hebkost a neodolatelný lesk. Poškozená vlasová vlákna posiluje, hydratuje a dodává jim pružnost, sílu a vitalitu. Plusem může být také jeho jemná ale okouzlující vůně. Vhodné pro všechny typy vlasů. Obsahuje: Biocertifikovaný arganový olejBarbary Fig Oil pH: 5.5 – 6.0 Použití: Naneste přiměřené množství, v rukou rovnoměrně naemulgujte a jemnou masáží můžete začít důkladně čistit pokožku na vodou umytých vlasech. Tím, že šampon naemulgujete nejprve v rukou, zajistíte tak lepší a rovnoměrnější nanášení na vlasovou pokožku, lepší absorbce živin, důkladněji vyčištěná vlasová pokožka. Nook Discipline Condiitoner Kondicionér pro krepaté, suché vlasy. Rovněž je vhodný pro vlasy, které jsou oslabené, dehydratované. Dodává jim disciplínu, výživu, hydrataci až do hloubky vlasu a lesk bez zatížení. Pro všechny typy vlasů. Plusem může být i jeho jemná ale okouzlující vůně a také jeho anti-frizz efekt. Obsahuje: Biocertifikovaný arganový olejBarbary Fig Oil pH: 3.8 – 4.2 Použití: Po šamponování přichází na řadu druhý krok. Kondicionér. Přiměřené množství rovnoměrně rozetřeme v rukou a aplikujeme do délek vlasů. Ne k pokožce, aby nedošlo k rychlejšímu mazání vlasů. Pro lepší efekt můžeme vlasy po nanesení rozčesat detanglerem, docílíte tak rovnoměrného nanesení. Nechte působit 2-3 minuty.