AKCE: Keen Strok Keen Strok Platinum Shampoo – šampon na odbarvované, zesvětlované, šedivé vlasy, 1000 ml a 250 ml + Platinum Mask Anti-Amarillo – maska proti nežádoucím žlutým odleskům, 250 ml

Tento oblíbený produkt AKCE: Keen Strok Keen Strok Platinum Shampoo - šampon na odbarvované, zesvětlované, šedivé vlasy, 1000 ml a 250 ml + Platinum Mask Anti-Amarillo - maska proti nežádoucím žlutým odleskům, 250 ml od populární značky Kadeřnický Servis je k získání tady a teď právě za super peníze! Právě nyní za 627 Kč.
AKCE: Keen Strok Keen Strok Platinum Shampoo - šampon na odbarvované
627 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Keen Strok Platinum Shampoo – speciální šampon na odbarvované, zosvetlované, blond a šedivé vlasy. Neutralizuje nežádoucí žluté odlesky. Díky svému jedinečnému kolagenovému složení s obsahem kyseliny hyaulrónovej obnovuje během působení poškozené vlasová vlákna a přirozený lesk vlasů. Nanášejte na mokré vlasy, napěňte, nechte působit 2-3 minuty. Po uplynutí této doby důkladně opláchněte. V případě potřeby lze zopakovat. Upozornění: Vyhýbejte se kontaktu s očima, v případě rychle opláchněte. Nepoužívejte na suché vlasy. Tento druh šamponu není vhodné používat na každodenní bázi.