AKCE: Fanola Wonder No Žlutá Extra Care Shampoo and Mask – šampon a maska na blond vlasy, 1000 ml + kartáč na vlasy Fanola

Tento kvalitní a levný produkt AKCE: Fanola Wonder No Žlutá Extra Care Shampoo and Mask - šampon a maska na blond vlasy, 1000 ml + kartáč na vlasy Fanola od známého předního výrobce Kadeřnický Servis pořídíte zde teď za báječnou cenu. V akci od 1 248 Kč.
AKCE: Fanola Wonder No Žlutá Extra Care Shampoo and Mask - šampon a maska na blond vlasy
1 248 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něco víc o Fanola Wonder No Yellow Extra Care Tato řada přináší do světa vlasové kosmetiky něco extra. Nové receptury, vylepšené textury a extra péči o vlasy. Je to nová řada produktů, které již několik let znáte a víte, že se na ně můžete spolehnout. Ovšem nyní jsou o několik levelů vyšší a svým klientkám a vlasům dáte něco nového a okouzlujícího. No Yellow Extra Care je obohacena o výživné složky a komplexy aktivních látek, které vlasům dodají WOW efekt, lesk a hebkost. Nový obal v dynamických barvách, který vyzdvihuje filozofii značky Fanola. A revoluční design, který rozhodně zaujme. V čem je ještě rozdíl? Původní oblíbenou No Yellow radu známe a zbožňujeme její nepřekonatelnou funkčností, která na trhu působí bezkonkurenčně. Neutralizuje účinně žlutý odlesk díky velké nadílce fialového pigmentu. Rovněž tato řada potěšila svým vegan složením. Ovšem i velké množství fialového pigmentu se moc nekamarádilo s oslabenými vlasy. Nová řada je s účinností ještě lepší a zůstává to, že neutralizuje nežádoucí žlutý odlesk, také má veganské složení. Ale je vhodná i pro oslabené vlasy, vyživuje je, hydratuje je, dodává jim lesk a hebkost. A to vše díky obsahu aktivních látek jako jsou: Dragon Fruit – dračí ovoce, které je pro vlasy jako superfood, něco co vlasy opravdu potřebují. Extrakt z tohoto ovoce dodává vlasům hebkostMarula Oil – marulový olej dodává vlasům výjimečný lesk A ta vůně.. Vůně sladkých snů (sweet dreams). Hlava: švestka, višeň, malina Srdce: orchidej, iris, frézie Základ: vanilka, ambra, pižmo Fanola Wonder No Yellow Extra Care Shampoo Šampon je vhodný pro odbarvované, chemicky ošetřené blond vlasy, které mají žluté odlesky. Během aplikace a nanášení okamžitě pohlcuje žlutý odles, kterého se chceme zbavit, resp. „tónuje vlasy“ a dodává studený odlesk. Výhody: dodává lesk a hebkost, hydratuje Doba působení: 1-5 minut. pH: 5.0 – 5.5 Použití: Při mytí aplikujte potřebné množství na vlasy (dle délky a hustoty vlasů), dobře naemulgujte/napěňte, nechte působit. Po uplynutí doby působení důkladně oplachněte a použijte krok 2 – ať už klasickou výživnou masku/kondicionér nebo masku No Yellow Wonder. Nepoužívejte na suché vlasy! Častokrát u tohoto typu produktů dochází k nesprávné aplikaci. Fanola Wonder No Yellow Extra Care Mask Maska je vhodná pro odbarvované, chemicky ošetřené blond vlasy, které mají žluté odlesky. Během aplikace a nanášení okamžitě pohlcuje žlutý odles, kterého se chceme zbavit, resp. „tónuje vlasy“ a dodává studený odlesk. Výhody: dodává lesk a hebkost, hydratuje Doba působení: 3-5 minut. pH: 3.3 – 3.7 Použití: Po šamponování aplikujte potřebné množství na vlasy (dle délky a hustoty vlasů), dobře aplikujte do vlasů, pomozte si hřebenem nebo detanglerem pro rovnoměrnou aplikaci a účinný výsledek, nechte působit. Po uplynutí doby působení důkladně oplachněte. Nepoužívejte na suché vlasy! Častokrát u tohoto typu produktů dochází k nesprávné aplikaci.