AKCE: Fanola Nourishing 2x Shampoo a 2x Conditioner – výživný šampon a kondicionér, 350 ml + Nourishing Conditioner – výživný kondicionér, 1000 ml

Neodolatelný kousek AKCE: Fanola Nourishing 2x Shampoo a 2x Conditioner - výživný šampon a kondicionér, 350 ml + Nourishing Conditioner - výživný kondicionér, 1000 ml od této skvělé značky Kadeřnický Servis máte možnost pořídit právě nyní za výborné peníze. Aktuálně za 761 Kč.
AKCE: Fanola Nourishing 2x Shampoo a 2x Conditioner - výživný šampon a kondicionér
761 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

 Fanola Nourishing shampoo  Regenerační šamponna suché a poškozené vlasy s obsahem mléčných proteinů pro dokonalou hydrataci a výživu suchých, slabých a poškozených vlasů. Dodává jim vitalitu a jemnost. Aplikujte na mokré vlasy, důkladně promasírujte, napěňte a opláchněte. Dle potřeby postup opakujte.Fanola Nourishing conditioner – výživný kondicionér na suché a poškozené vlasy obohacený o výtažky z lněného semínka intenzivně vlasy vyživuje, hydratuje a výrazně usnadňuje rozčesávání. Suchým a poškozeným vlasům navrací vitalitu, hebkost a lesk. Aplikujte na mokré vlasy umyté šamponem a nechte pár minut působit. Následně opláchněte vlažnou vodou. Aplikace malého množství nevyžaduje opláchnutí.