AKCE: Fanola No Yellow Shampoo, 350 ml a 1000 ml, No Yellow Mask, 350 ml a 1000 ml + Fanola ručník + Fanola taška + 2x NY vzorek

Tento neodolatelný výrobek AKCE: Fanola No Yellow Shampoo, 350 ml a 1000 ml, No Yellow Mask, 350 ml a 1000 ml + Fanola ručník + Fanola taška + 2x NY vzorek od výrobce se skvělou pověstí Kadeřnický Servis je k dispozici zde nyní za super peníze! Akční ceny od 1 193 Kč.
AKCE: Fanola No Yellow Shampoo
1 193 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Fanola No yellow Shampoo – šampon na šedivé, zesvětlované a melírem odbarvované vlasy pro potlačení a odstranění nežádoucího žlutého efektu. Aplikujte na mokré vlasy, napěňte, nechte působit 1 – 5 minut, v případě potřeby postup opakujte. Fanola No yellow Mask – maska pro odbarvené, blond, žíhané nebo šedivé vlasy extra fialový pigmentvhodná pro odbarvené, blond, žíhané nebo šedivé vlasyformulována se speciálním fialovým pigmentem, který neutralizuje nežádoucí žluté odleskyzanechává vlasy jemné, lesklé a hedvábnéobohacená o: výtažky z hroznů a hedvábné proteiny Použití: Po umytí vlasů šamponem proti žlutým odleskům si nasaďte jednorázové rukavice a aplikujte na délky a konečky ručníkem osušených vlasů. Nechte působit 3-5 minut a důkladně opláchněte.