AKCE: Fanola No Red Shampoo a No Red Mask – šampon a maska proti nežádoucímu červenému odlesku, 350 ml + kartáč na vlasy Fanola

Tento kvalitní a žádaný kousek AKCE: Fanola No Red Shampoo a No Red Mask - šampon a maska proti nežádoucímu červenému odlesku, 350 ml + kartáč na vlasy Fanola od našeho známého výrobce Kadeřnický Servis snadno naleznete právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Aktuálně výhodně za 622 Kč.
AKCE: Fanola No Red Shampoo a No Red Mask - šampon a maska proti nežádoucímu červenému odlesku
622 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Fanola No Red Shampoo – Šampon neutralizuje červené odlesky a zabraňuje blednutí barvy. Nová péče o vlasy pro brunetky. Každý kadeřník by měl vědět, že každý tmavý vlas, ať už přírodní nebo barvený, začne po čase ukazovat červené odlesky, které se vám nemusejí až tak líbit. Příčin je několik, např.: narovnávání vlasů, fénování, těžké kovy, chlór, mořská voda, slunce… Proto by měl doporučit správnou péči. Fanola přišla s řešením a to novou řadou No Red. Tato řada je výsledkem spojením zelených pigmentů a technologie nejnovější generace, která má zabránit blednutí barvy, díky komplexu aktivních molekul, které právě zachycují těžké kovy. A proč zelené pigmenty? – V kolometrickém kruhu je zelená přesně oproti červené, což je její kontrastní barva, tedy můžeme ji vnímat jako neutralizační. Aktivní látky: Orchidové mléko, které vlasy rozjasní a zajistí jim hebkost. Zároveň se postarali io krásnou vůni po ovoci a orchideji. Hlava: broskev a švestka. Srdce: růže, jasmín a orchideje. Základ: pačuli a pižmo. Doba působení: 1 – 5 minut. Není vhodné používat místo obyčejného šamponu. Fanola No Red Mask – hydratační maska ​​proti nežádoucím červeným odleskům Nová péče o vlasy pro brunetky. Každý kadeřník by měl vědět, že každý tmavý vlas, ať už přírodní nebo barvený, začne po čase ukazovat červené odlesky, které se vám nemusejí až tak líbit. Příčin je několik, např.: narovnávání vlasů, fénování, těžké kovy, chlór, mořská voda, slunce… Proto by měl doporučit správnou péči. Fanola přišla s řešením a to novou řadou No Red. Tato řada je výsledkem spojením zelených pigmentů a technologie nejnovější generace, která má zabránit blednutí barvy, díky komplexu aktivních molekul, které právě zachycují těžké kovy. A proč zelené pigmenty? – V kolometrickém kruhu je zelená přesně oproti červené, což je její kontrastní barva, tedy můžeme ji vnímat jako neutralizační. Aktivní látky: Orchidové mléko, které vlasy rozjasní a zajistí jim hebkost. Zároveň se postarali io krásnou vůni po ovoci a orchideji. Hlava: broskev a švestka. Srdce: růže, jasmín a orchideje. Základ: pačuli a pižmo. Hydratační a hloubkově vyživující maska ​​vyživuje vlasy a dodává jim hebkost. Ideální po použití No Red šamponu pro udržení studeného odlesku a prodloužení efektu. Doba působení: 3-5 minut.