AKCE: 2x Nook Extra Volume Shampoo a 2x Conditioner – objemový šampon, 2x 250 ml a kondicionér, 2x 250 ml + Milk Primer – mléko ve spreji, 150 ml

Levný produkt AKCE: 2x Nook Extra Volume Shampoo a 2x Conditioner - objemový šampon, 2x 250 ml a kondicionér, 2x 250 ml + Milk Primer - mléko ve spreji, 150 ml od značky se skvělou pověstí Kadeřnický Servis snadno můžete získat u nás za rozumné peníze! Ceny již od 989 Kč.
AKCE: 2x Nook Extra Volume Shampoo a 2x Conditioner - objemový šampon
989 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nook Magic Argan Oil Extra Volume Shampoo Stále žádanou věcí ve světě vlasů je objem. Tato řada byla speciálně vyvinuta pro objem jemných vlasů, které mají sklon k elektrizování a únavě. Vlasům navrací vitalitu a objem. Revitalizuje suché a namáhané vlasy. Nezatěžuje vlasy. Vhodné pro časté použití. Tato řada obsahuje: Bio certifikovaný arganový olej – vlasy chrání, rozjasňuje, posiluje. Je přírodní antioxidant bohatý na vitamín E.Kokosové mléko – obsahuje minerály, bílkoviny, vitamíny C, E, B1, B3, B5 a B6. Chrání vlasy před ztrátou hydratace.Celozrnné rýžové mléko – obsahuje inositol, sacharid, který regeneruje vlasová vlákna, usnadňuje rozčesávání, dodává pružnost. Exkluzivní vůně Greenfields. Neobsahuje: SLES, SLS, SulfátyNI – CR – COsilikonyparafíny pH: 5.5 – 6.0 Použití: Naneste přiměřené množství, v rukou rovnoměrně naemulgujte a jemnou masáží můžete začít důkladně čistit pokožku na vodou umytých vlasech. Tím, že šampon naemulgujete nejprve v rukou, zajistíte tak lepší a rovnoměrnější nanášení na vlasovou pokožku, lepší absorbce živin, důkladněji vyčištěná vlasová pokožka. Tento postup je dobré zopakovat dvakrát. Nook Magic Argan Oil Extra Volume Conditioner Stále žádanou věcí ve světě vlasů je objem. Tato řada byla speciálně vyvinuta pro objem jemných vlasů, které mají sklon k elektrizování a únavě. Vlasům navracejí vitalitu a objem. Revitalizuje suché a namáhané vlasy. Nezatěžuje vlasy. Vhodné pro časté použití. Tato řada obsahuje: Bio certifikovaný arganový olej – vlasy chrání, rozjasňuje, posiluje. Je přírodní antioxidant bohatý na vitamín E.Kokosové mléko – obsahuje minerály, bílkoviny, vitamíny C, E, B1, B3, B5 a B6. Chrání vlasy před ztrátou hydratace.Celozrnné rýžové mléko – obsahuje inositol, sacharid, který regeneruje vlasová vlákna, usnadňuje rozčesávání, dodává pružnost. Exkluzivní vůně Greenfields. Neobsahuje: SLES, SLS, SulfátyNI – CR – CO pH: 4.2 – 4.7 Použití: Přiměřené množství rovnoměrně rozetřeme v rukou a aplikujeme do délek vlasů. Ne k pokožce, aby nedošlo k rychlejšímu mazání vlasů. Pro lepší efekt můžeme vlasy po nanesení rozčesat detanglerem, docílíte tak rovnoměrného nanesení. Nechte působit 2-3 minuty.